Výkup a prodej dřevní hmoty

drevni hmota

Výkup a prodej dřevní hmoty

Spolupracujeme s celou řadou lesnických společností, pilařských provozů
a vlastníků lesních pozemků. Mimo jiné dlouhodobě spolupracujeme také s Lesy České republiky, s.p. a Vojenskými lesy a statky ČR, s.p..

S ohledem na naši dlouhou historii v odvětví jsme schopni vykupovat a prodávat dřevní hmotu za velice příznivé ceny. Vykupujeme a prodáváme prakticky všechny druhy dřevin, přičemž jsme schopni nabídnout dlouhodobou spolupráci. Vykupovanou dřevní hmotu také částečně dále zpracováváme v našem vlastním truhlářství.

V případě potřeby jsme též schopni zajistit těžbu, včetně veškerých úkonů, které těžbě předchází (schůzka s odborným lesních hospodářem, jednání s úřady, atp.). Původ dřeva je pro nás důležitý, a proto jsme zapojeni do spotřebitelského řetězce C-o-C.

Komplexní péče o les

Jako držitelé licence odborného lesního hospodáře jsme schopni nabídnout vysokou úroveň péče o váš les.

Od volby správné technologie těžby, která bude co nejšetrnější a nejlepší pro les samotný jako zároveň nejekonomičtější pro vás, jako vlastníky lesa….přes nejvhodnější volbu dřevin na výsadbu a dodání kvalitního sadebního materiálu, kdy jsme též držiteli licence na obchod a manipulaci se sadebním materiálem.

Provedení samotné sadby či volbu přirozeného zmlazení, oplocení kultur, vyžínání…až po vyřízení žádostí o dostupné dotace. Dlouhodobě spolupracujeme jak s obecními, tak se soukromými lesními majetky. Zároveň jsme sami vlastníky lesních pozemků a lesní pozemky nadále vykupujeme. O spravované lesy tak pečujeme, jako by byly naše vlastní.

pece o les

Kontakty na naše pracovníky

josef sochor

Pilný pracant, který nám zachraňuje věkový průměr, se rád ve volném čase věnuje sportu a hře na bicí.

drevni hmota

S dřevní hmotou obchodujeme také na Slovensku!

 

FORLES SK, s.r.o.

Klincová 37/B

821 08 Bratislava – městská část Ružinov

IČ: 556 494 83  | IČ DPH: SK 212 20 50 513

sk@forles.cz